me

Dla mnie coaching to przede wszystkim odkrywanie (poprzez znajdywanie odpowiedzi na nurtujące pytania), zyskiwanie świadomości oraz dokonywanie wyborów a następnie wspieranie w podążaniu wybraną drogą. Wychodzę z założenia, że ludzie chcą dawać z siebie to co najlepsze oraz wykorzystywać swój potencjał. Odpowiednia rozmowa w tym pomaga.


Ile razy zdarzało Ci się czuć frustrację z powodu poczucia niezrozumienia i braku akceptacji? A może z obawy przed odrzuceniem i wyśmianiem, wzdrygałeś się przed wyrażeniem swojego zdania? Miewałeś trudności z nawiązaniem i utrzymaniem nowej relacji?

Powyższe pytania mogłabym mnożyć i mnożyć, tak samo jak role, które zarówno Ty jak i ja odgrywamy w życiu. Chcemy wywiązywać się z nich jak najlepiej; jako partner życiowy lub biznesowy, godny zaufania przyjaciel czy szanowany członek danej grupy społecznej. A to tylko przykłady, pierwsze z szeregu.

Bardzo istotnym elementem życia jest zrozumienie siebie oraz innych ludzi, by móc realizować swoje cele i pragnienia przy jednoczesnym poszanowaniu drugiego człowieka. Wiem jak trudne może to być zadanie.

Moją rolą jest pomóc Ci spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia oraz zdobyć większą świadomość siebie.

Daję narzędzia, które pozwolą Ci pracować nad sobą teraz oraz w przyszłości.

Pomagam Ci poczuć się w procesie bezpiecznie i swobodnie, bez oceniania, nieuzasadnionej krytyki oraz bez zapełniania Twojej głowy stertą rad niedostosowanych do Ciebie.

Jeżeli masz pomysł, jednak ciągle stoisz w miejscu zapraszam Cię na gratisową konsultację, by omówić szczegóły.

Co zyskasz?
  • Przestaniesz się wreszcie „szarpać” ze sobą; 
  • Lepiej poznasz siebie i swoje potrzeby;
  • Napełnisz się energią i spokojem;
  • Będziesz wiedział dokąd zmierzasz i po co.
  • Stworzysz swoje małe dzieło sztuki.
 
Podziel się!