me

JAK PRACUJEMY?

Najpierw przyjrzymy się Twojej aktualnej sytuacji.

Sprawdzimy w jakim miejscu obecnie jesteś, co już posiadasz (co będzie potrzebne podczas ruszania ze swoim pomysłem), a co jeszcze potrzebujesz rozwinąć. Zweryfikujemy jaką pracę trzeba będzie wykonać oraz, czy jesteś na to w tym momencie gotowy.

Następnie jasno i precyzyjnie określamy cel, który chcesz osiągnąć w ciągu najbliższych 3-6 miesięcy, po to by dokładnie wiedzieć do czego dążysz, jaką pracę trzeba wykonać oraz czy cel jest dla Ciebie osiągalny. Istotne na tym etapie jest, by cel był z Tobą zgodny i żeby Cię nie paraliżował, bo tylko wtedy możliwa jest jego realizacja.

W kolejnym etapie rozkładamy na czynniki pierwsze misję i wizję Twojego pomysłu.

Sprawdzisz po co w ogóle chcesz robić cały ten biznes oraz jak to sobie w ogóle wyobrażasz, co chcesz osiągnąć. Ten krok jest niezbędny, by dotrzeć do głębszego sensu prowadzenia Twojej działalności. Upewnisz się tutaj, czy aby na pewno to jest TO co naprawdę CHCESZ robić!

Gdy już jesteś pewien, możemy przejść dalej. Zajmiemy się teraz stworzeniem realnego planu działania oraz skutecznymi strategiami radzenia sobie z pojawiającymi się na Twojej drodze przeszkodami. Rozprawimy się z tym co ogranicza Twoje działanie oraz skupimy się na tym, co potrafi Cię napędzać.

To moment, w którym badamy Twoją motywację oraz nawyki. Opracowujemy konkretne kroki, które spowodują, że nie utkniesz w kluczowych momentach. Nawet jeśli na chwilę zwolnisz, będziesz wiedzieć w jaki sposób ponownie nabrać rozpędu i szybko wskoczyć na właściwe tory, tory Twojego biznesu.

Zrobisz pełne zanurzenie w oceanie możliwości Twojego biznesu. Z najlepszym sprzętem, zejdziesz tak głęboko jak nigdy wcześniej. 

Odkryjesz zatopione wraki statków, rafy koralowe oraz przepiękne okazy tego podwodnego świata, które do tej pory były ukryte poza Twoją świadomością.

Poczujesz się w tym świecie bezpiecznie, już wiesz że nie utoniesz.

 

Jeżeli masz pomysł, jednak ciągle stoisz w miejscu zapraszam Cię na gratisową konsultację, by omówić szczegóły.

 
Co zyskasz?
  • Przestaniesz się wreszcie „szarpać” ze sobą; 
  • Lepiej poznasz siebie i swoje potrzeby;
  • Napełnisz się energią i spokojem;
  • Będziesz wiedział dokąd zmierzasz i po co.
  • Stworzysz model swojego biznesu.
 
Podziel się!